Nasze salony są dla Was czynne.

Wychodząc naprzeciw potrzebom Klienta, udostępniamy możliwość płatności w systemie ratalnym! Oferty banków dobraliśmy tak, by móc zapewnić Ci minimum formalności i maksimum korzyści płynących z rozłożenia płatności tak, jak dla Ciebie najwygodniej! Wybierz meble na raty i ciesz się wymarzonym wnętrzem już dziś!

Zakup wymarzonych mebli to często bardzo istotny wydatek w domowym budżecie, dlatego warto rozważyć rozłożenie go na raty. To prosty, szybki i łatwy sposób na rozłożenie płatności w czasie. Specjalnie dla Państwa przygotowaliśmy ofertę pozwalającą kupić meble na raty we współpracy z trzema sprawdzonymi i zaufanymi podmiotami.

Bez zbędnych formalności: Wystarczy tylko dowód osobisty i deklaracja!

Oferta sprzedaży ratalnej dostępna jest w każdym z Salonów Mebli Lorens!

Współpracujemy z:

  • Credit Agricole Bank Polska S.A.
  • Santander Consumer Bank S.A.

 

 

 

 Czy przy wyborze płatności ratalnej naliczane są dodatkowe koszty?

To zależy od wyboru oferty. Wśród opcji płatności ratalnych można znaleźć raty 0%, gdzie klient nie ponosi żadnych dodatkowych kosztów. W niektórych przypadkach istnieje możliwość dokupienia dodatkowych udogodnień, ale jest to dobrowolne. Poza ratami 0% banki oferują również oferty z oprocentowaniem, dające możliwość rozłożenia zakupu na więcej niż 20 rat.

Jakie warunki trzeba spełnić, żeby dokonać zakupu na raty?
Raty oferowane przez Credit Agricole Bank Polska S. A.  do uruchomienia kredytu na zakup towarów wymagają wysłania przelewu potwierdzającego w wysokości 1 zł oraz przesłania zdjęcia dowodu. Umowa kredytowa i cały proces realizowane są online bez wychodzenia z domu po wybraniu opcji płatności Credit Agricole.

Jakie dokumenty są potrzebne, aby dokonać zakupu na raty?
Do dokonania zakupu na raty niezbędny jest dowód osobisty. Jeśli będzie konieczna dodatkowa weryfikacja, bank może poprosić o przesłanie dodatkowych dokumentów.

Czy raty 0% nie posiadają dodatkowych, ukrytych kosztów?
Nie, raty 0% oznaczają, że spłacasz dokładną kwotę przeznaczoną na zakup towarów i usług podzieloną na wybraną ilość rat. Roczna stopa oprocentowania rrso wynosi 0%.

Czy raty można spłacić wcześniej niż w datach wyznaczonych w harmonogramie spłat?
Credit Agricole: Klient może wcześniej spłacić kredyt i nie ma dodatkowych opłat z tym związanych. W celu wcześniejszej spłaty kredytu, najlepiej udać się do najbliższej placówki banku Credit Agricole.


ZAPYTAJ O RATY:

    Szybka nawigacja
    ×
    ×

    Cart